Tilsette


Lærarane i Kulturskulen skuleåret 2015/16:

 

Dan Aasebø - Rektor, gitar

E-post: kulturskulen@eid.kommune.no                    dan.aasebo@eid.kommune.no

 

 

Olga Pavlova - Stryk, piano, strykeorkester                        <olga.pavlova@eid.kommune.no>

 

 

Benedikte Dæmring - Piano, musikk i barnehage      

<benedikte.demring@eid.kommune.no>

 

 

Tryggve Dyrvik - Messingblås, aspirantopplæring, korpsdireksjon

<tryggve.dyrvik@eid.kommune.no>

 

 

Rebecca Smilovski - Treblås, korpsdireksjon, kor, aspirant

<rebecca.smilovski@eid.kommune.no>

 

 

Hege Kristin Lillestøl Naustdal - Song, kordireksjon

<hege.kristin.naustdal@eid.kommune.no>

 

 

Fride Haugen - Kunstfag (biletkunst)

<fride.haugen@eid.kommune.no>

 

 

Kristian Haugen - Gitar

<kristian.haugen@eid.kommune.no>

 

Vikariat/prosjektstillingar 2015/16:

Øyvind Lied

Ivan Smilovski

Candice Bredesen

 

 

 

 

 

 

 

Kulturskulen i Eid
Postboks 99
6771 Nordfjordeid
 
Leveringsadresse:
Skulevegen 75
6770 Nordfjordeid
 
Tlf: 57 88 51 80
Fax: 57 88 58 01
kulturskulen@eid.kommune.no

www.eid.kommune.no